Δύο αθλητές του «Μαχητή Βύρωνα» στην Εθνική Ομάδα Τζούντο

Το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν οι μαθητές του «Μαχητή Βύρωνα» Γιάννης Καρτσωνάκης (-60kg) και Βασίλειος Σιρανίδης (-73kg), στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων που πραγματοποιήθηκε στον Βόλο, «σφραγίζοντας» την είσοδό τους στην Εθνική Ομάδα Τζούντο.

Θερμά συγχαρητήρια στους Βυρωνιώτες αθλητές, αλλά και στον αθλητικό τους σύλλογο, για την επιτυχία τους, που μας κάνει όλους περήφανους

Απάντηση της Δημοτικής Αρχής σε ανακοίνωση του Σωματείου Εργαζομένων Δ. Βύρωνα

21 Ιουλίου 2017

Με αφορμή την απόφαση του Δ.Σ. του Σωματείου των Εργαζομένων Δ. Βύρωνα για αποχή από την καθαριότητα το Σάββατο και την Κυριακή 22-23 Ιουλίου και την στάση εργασίας την Δευτέρα 24 Ιουλίου, είμαστε υποχρεωμένοι να δώσουμε απαντήσεις σε όσα ανακριβή και προσχηματικά αναφέρονται, αναδεικνύοντας το στόχο που τελικά έχει. Αυτός δεν είναι άλλος από την πολιτική επίθεση στη Δημοτική αρχή και όχι υπεράσπιση των συμφερόντων των εργαζομένων και η ποιότητα της καθαριότητας στο Δήμο.

Η Ελένη Βασιλοπούλου Πρόεδρος του Διαδημοτικού Δικτύου Πολιτισμού

18 Ιουλίου 2017

Η Ελένη Βασιλοπούλου, με απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου, είναι η πρώτη γυναίκα που αναλαμβάνει χρέη Προέδρου στο Διαδημοτικό Δίκτυο Πολιτισμού Δήμων Βύρωνα, Δάφνης – Υμηττού.

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ