Δύο αθλητές του «Μαχητή Βύρωνα» στην Εθνική Ομάδα Τζούντο

Το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν οι μαθητές του «Μαχητή Βύρωνα» Γιάννης Καρτσωνάκης (-60kg) και Βασίλειος Σιρανίδης (-73kg), στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων που πραγματοποιήθηκε στον Βόλο, «σφραγίζοντας» την είσοδό τους στην Εθνική Ομάδα Τζούντο.

Θερμά συγχαρητήρια στους Βυρωνιώτες αθλητές, αλλά και στον αθλητικό τους σύλλογο, για την επιτυχία τους, που μας κάνει όλους περήφανους

Αναβίωση του αποκριάτικου εθίμου «ΤΖΑΜΑΛΑ» από το Δήμο Βύρωνα και την Ένωση Ηπειρωτών Βύρωνα

21 Φεβρουαρίου 2017

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2017, Πλατεία Εθνικής Αντίστασης, 7.00 μ.μ.

9η Προβολή της Κινηματογραφικής Λέσχης

21 Φεβρουαρίου 2017

Παρασκευή 24/2/2017 Δημοτικός Κινηματογράφος «Νέα Ελβετία», "Τζούλια", ώρα 8.00 μ.μ.

Ειδική Δημόσια Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου συνώνυμη της Δημοκρατίας

20 Φεβρουαρίου 2017

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη η ειδική δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου με θέμα ημερήσιας διάταξης τον απολογισμό των πεπραγμένων της διοίκησης του δήμου για το έτος 2016, την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου, στον Δημοτικό Κινηματογράφο «Νέα Ελβετία».

ΝΑΤΝΚΑΝ

ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ