Πρόσκληση για Διακομματική Επιτροπή
7 Ιανουαρίου 2015

Πρόσκληση για Διακομματική Επιτροπή

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ                                                                                                     Βύρωνας, 5 Ιανουαρίου 2015
ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ                                                                                            Αριθ. Πρωτ.: 161
Ταχ. Δ/νση: Καραολή & Δημητρίου 36-44
Τ.Κ.: 16233 – Βύρωνας
Τηλέφωνο: 2107652411- 22107662555
fax: 210-7669596                                                                                                   Προς:
e-mail: grafdim@dimosbyrona.gr                                                                       Πίνακα Αποδεκτών

Θέμα:   «Πρόσκληση για Διακομματική Επιτροπή»

Καλούνται οι εκπρόσωποι των  Κομμάτων που θα συμμετάσχουν στις  Εθνικές Εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015, όπως παραβρεθούν την Πέμπτη 8 Ιανουαρίου και ώρα 17:00΄ στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου, όπου θα συνεδριάσει η Διακομματική Επιτροπή για τη λήψη απόφασης, σε σχέση με την κατανομή των χώρων του Δήμου και τον καθορισμό του τρόπου χρήσης αυτών από τα  Κόμματα, για τις ανάγκες  προβολής τους ενόψει των επικείμενων Εθνικών Εκλογών.

Ο Δήμαρχος

Γρηγόρης Κατωπόδης

Πίνακας Αποδεκτών:
  1. Ν.Δ. Βύρωνα
  2. ΣΥΡΙΖΑ Βύρωνα
  3. ΠΑΣΟΚ Βύρωνα
  4. Ανεξάρτητοι Έλληνες
  5. ΚΚΕ Βύρωνα
  6. Δημοκρατική Αριστερά Βύρωνα
  7. Το Ποτάμι

Μεγάλη νίκη, πρωτιά του ΣΥΡΙΖΑ και στον Βύρωνα

30 Ιανουαρίου 2015

Πρωτιά και με διαφορά του ΣΥΡΙΖΑ στο Δήμο Βύρωνα μετά τα τελικά αποτελέσματα των εκλογικών τμημάτων της περιοχής.

Ανακοίνωση του Δημάρχου Βύρωνα για τη διεξαγωγή των Βουλευτικών Εκλογών 2015 από το Δήμο και ευχαριστήριο μήνυμα προς τους εργαζόμενους.

30 Ιανουαρίου 2015

Ανακοίνωση του Δημάρχου Βύρωνα Γρηγόρη Κατωπόδη για την επιτυχή συμμετοχή του Δήμου στη διεξαγωγή των Βουλευτικών Εκλογών του 2015 και ευχαριστήριο μήνυμα προς τους εργαζόμενους, η αρωγή των οποίων στην όλη διαδικασία ήταν πολύτιμη.

Εθνικές Εκλογές 25 Ιανουαρίου 2015: Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε

21 Ιανουαρίου 2015

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν οι ψηφοφόροι που θα ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα στις 25 Ιανουαρίου.

• Image