Ανακοίνωση του Γραφείου Εκλογών του Δήμου Βύρωνα
20 Ιανουαρίου 2015

Ανακοίνωση του Γραφείου Εκλογών του Δήμου Βύρωνα

Σύμφωνα με το Π.Δ. 173/31-12-2014 προκηρύχθηκαν γενικές Βουλευτικές Εκλογές και ορίστηκε ημέρα διεξαγωγής της ψηφοφορίας η Κυριακή 25 Ιανουαρίου 2015.

Ως εκ τούτου, όσοι ανήκουν στις κατωτέρω κατηγορίες:

1. Δικαστικούς Αντιπροσώπους
  2. Στρατιωτικούς, Πυροσβέστες, Λιμενικούς που οι μονάδες τους εδρεύουν στον Δήμο Βύρωνα και είναι εγγεγραμμένοι στους ειδικούς εκλογικούς καταλόγους
  3. Για υπαλλήλους ΟΤΑ Βύρωνα που έχουν διοριστεί ως μέλη εφορευτικής επιτροπής
  4. Για τους υπαλλήλους του Δήμου Βύρωνα που εμπλέκονται άμεσα με τις εκλογικές διαδικασίες
Θα πρέπει να επικοινωνούν με το «Γραφείο Εκλογών» του Δήμου στο  τηλέφωνο: 213-2008656.

Μεγάλη νίκη, πρωτιά του ΣΥΡΙΖΑ και στον Βύρωνα

30 Ιανουαρίου 2015

Πρωτιά και με διαφορά του ΣΥΡΙΖΑ στο Δήμο Βύρωνα μετά τα τελικά αποτελέσματα των εκλογικών τμημάτων της περιοχής.

Ανακοίνωση του Δημάρχου Βύρωνα για τη διεξαγωγή των Βουλευτικών Εκλογών 2015 από το Δήμο και ευχαριστήριο μήνυμα προς τους εργαζόμενους.

30 Ιανουαρίου 2015

Ανακοίνωση του Δημάρχου Βύρωνα Γρηγόρη Κατωπόδη για την επιτυχή συμμετοχή του Δήμου στη διεξαγωγή των Βουλευτικών Εκλογών του 2015 και ευχαριστήριο μήνυμα προς τους εργαζόμενους, η αρωγή των οποίων στην όλη διαδικασία ήταν πολύτιμη.

Εθνικές Εκλογές 25 Ιανουαρίου 2015: Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε

21 Ιανουαρίου 2015

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν οι ψηφοφόροι που θα ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα στις 25 Ιανουαρίου.