Ανακοίνωση του Δημάρχου Βύρωνα για τη διεξαγωγή των Βουλευτικών Εκλογών 2015 από το Δήμο και ευχαριστήριο μήνυμα προς τους εργαζόμενους.
30 Ιανουαρίου 2015

Αγαπητοί συμπολίτες, Αγαπητοί συνεργάτες,

Ο Δήμος Βύρωνα ανταποκρίθηκε με απόλυτη επιτυχία στη διεξαγωγή των Βουλευτικών Εκλογών του 2015, εστιάζοντας στο τετράπτυχο: σωστός σχεδιασμός, συνεργασία, συντονισμός και αποτελεσματικότητα.

Όλες οι υπηρεσίες του Δήμου που ήταν επιφορτισμένες με τη διεξαγωγή των εκλογών, συνεργάστηκαν  άρτια.

Τόσο εγώ προσωπικά, όσο και η Δημοτική Αρχή θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους εργαζόμενους του Δήμου για τη συνεργασία τους και την προσπάθεια που κατέβαλαν.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ

Μεγάλη νίκη, πρωτιά του ΣΥΡΙΖΑ και στον Βύρωνα

30 Ιανουαρίου 2015

Πρωτιά και με διαφορά του ΣΥΡΙΖΑ στο Δήμο Βύρωνα μετά τα τελικά αποτελέσματα των εκλογικών τμημάτων της περιοχής.

Εθνικές Εκλογές 25 Ιανουαρίου 2015: Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε

21 Ιανουαρίου 2015

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν οι ψηφοφόροι που θα ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα στις 25 Ιανουαρίου.

Ανακοίνωση του Γραφείου Εκλογών του Δήμου Βύρωνα

20 Ιανουαρίου 2015

Ανακοίνωση του Γραφείου Εκλογών του Δήμου Βύρωνα με αφορμή την προκήρυξη Βουλευτικών Εκλογών στις 25/01/2015 ((Π.Δ.173/2014, ΦΕΚ 277 Α’/31.12.2014)

• Image