Ανακοίνωση Πρόγραμμα
19 Ιανουαρίου 2017

Ανακοίνωση Πρόγραμμα "Στηρίζω"

Ενημερώνουμε τους δικαιούχους του προγράμματος «Στηρίζω» ότι θα μπορούν να χρησιμοποιούν τις κάρτες τους στα εμπορικά καταστήματα του Δήμου μας, που συμμετέχουν στο πρόγραμμα και μετά το πέρας της ημερομηνίας λήξης τους, μέχρι νεότερης ανακοίνωσης.

Η παράταση του προγράμματος ισχύει για τις κάρτες και των δύο κατηγοριών.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνηση μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής Παιδείας & Πολιτισμού στο τηλ.:210-7624403.

Από τη Διεύθυνση Κοινωνικής

Πολιτικής Παιδείας & Πολιτισμού

Εφάπαξ ειδικό βοήθημα για την επανασύνδεση με δίκτυο παροχής ηλεκτρικής ενέργειας

27 Απριλίου 2018

Ενημερώνουμε τους δημότες του Δήμου μας ότι σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. ΥΠΕΝ/ΥΠΡΓ/7408/1228/08.02.2018 Κοινή Υπουργική Απόφαση προβλέπεται η χορήγηση εφάπαξ ειδικού βοηθήματος για την επανασύνδεση με δίκτυο παροχής ηλεκτρικής ενέργειας σε καταναλωτές με χαμηλά εισοδήματα οι οποίοι έχουν αποσυνδεθεί από το δίκτυο λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών.

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ