6 Φεβρουαρίου 2017

Ο Σύλλογος για την προώθηση της Παραδοσιακής & και Σύγχρονης Κεραμικής & Χειροτεχνίας με την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα διοργανώνει σειρά εικαστικών εκθέσεων των μελών του, με τον γενικό τίτλο «7 παρά 7», στο «Σταθοπούλειο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Βύρωνα», Ελλήνων αξιωματικών 45 ,Καρέας (είσοδος και από Ιονίων νήσων).

Ο κύκλος εκθέσεων ξεκινάει στις 20/2/2017 και η εκθέσεις διαρκούν μια εβδομάδα με ενδιάμεσο κενό μιας εβδομάδας.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής  ατομικές εικαστικές εκθέσεις :

Φλώρα Διαμαντή  20-26/2/2017  τίτλος έκθεσης «με αφορμή τη μάσκα»

Δήμητρα Γκρίγκα    6-12/3/2017   τίτλος έκθεσης «εκτόνωση»

Ντίνα  Νόυφελδ   20-26/3/2017   τίτλος έκθεσης  «το σταμάτημα του χρόνου»

Ώρες λειτουργίας 5-9 μ.μ. εγκαίνια Δευτέρα 20/2,6/3,20/3 στις 7 μ.μ.

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ