Η Δημοτική Αρχή εκφράζει τα συλλυπητήρια της στην οικογένεια του Γιώργου Θεολογίτη
20 Μαρτίου 2017

Η Δημοτική Αρχή εκφράζει τα συλλυπητήρια της στην Οικογένεια του Γιώργου Θεολογίτη.

Η εξώδιος ακουλουθία θα πραγματοποιηθεί στο Κοιμητήριο του Βύρωνα στις 14.00.

Ο Γιώργος Θεολογίτης γεννήθηκε στην Αθήνα στις 18/11/1945, γιός του Κώστα Θεολογίτη και της Σουλτάνας, από το γάμο του απέκτησε δύο κόρες. Ο πατέρας του, αγωνιστής της Εθνικής Αντίστασης, διετέλεσε Δημοτικός Σύμβουλος επί Δημαρχείας Δημήτρη Νικολαίδη.

Ο Γιώργος ξεκίνησε να δουλεύει στον Δήμο το 1982. Τα έτη 1989-1993 εργάστηκε με απόσπαση στο Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας (ΣΕΦ) ως Γενικός Διεθυντής, μετά επέστρεψε στο Δήμο όπου και διετέλεσε επί σειρά ετών Διευθυντής της Τεχνικής Υπηρεσίας. Συνταξιοδοτήθηκε το 2013. Ήταν δραστήριος στη γειτονιά, σε πολιτιστικούς και αθλητικούς Φορείς.

Ανακοίνωση της Δημοτικής Αρχής

14 Δεκεμβρίου 2017

Ανακοίνωση της Δημοτικής Αρχής με αφορμή την κριτική που ασκείται για τα αναγκαστικά μέτρα είσπραξης οφειλών προς το Δήμο μας.

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ