21 Σεπτεμβρίου 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ 2017

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                              Βύρωνας  21-9-2017

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΒΡΕΦΙΚΩΝ-ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ
Ταχ. Δ/νση: Φλέμινγκ 71
Τ.Κ.: 16233 Βύρωνας
Τηλ.: 210-7668970
Fax:   210-7608469
e-mail: paidikoistathmoidbyrona@gmail.com

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ 2017

Σας ανακοινώνουμε τα οριστικά αποτελέσματα των βρεφών και νηπίων που θα φιλοξενηθούν στους Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Βύρωνα για το σχολικό έτος 2017-2018.
Τα παιδιά που εγγράφονται στον 2ο Βρεφικό Σταθμό  και στο νέο τμήμα του 6ου Βρεφικού Σταθμού, θα ειδοποιηθούν τηλεφωνικά για την έναρξη της φοίτησής τους.
Οι εγγραφόμενοι στους υπόλοιπους Σταθμούς μας θα πρέπει να επικοινωνήσουν άμεσα, τηλεφωνικά, οι ίδιοι, με τον Σταθμό που έχει γίνει η εγγραφή, πριν ξεκινήσει η φοίτηση του παιδιού τους, για να ενημερωθούν για τη διαδικασία της προσαρμογής του.

Η Αντιδήμαρχος

Κλωνάρη Λεμονιά