Με την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα ο Αθλητικός Όμιλος Καρέα διοργανώνει το «3ο Τουρνουά Φιλίας Βύρωνα 2017»
25 Σεπτεμβρίου 2017

Με την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα ο Αθλητικός Όμιλος Καρέα για 3η συνεχή χρονιά διοργανώνει το  «3ο Τουρνουά Φιλίας Βυρώνα 2017».

Τα τμήματα των ανδρικών ομάδων Basketball της πόλης μας: Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ, ΑΘΗΝΑΪΚΟΥ Α.Σ, Α.Ο. ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ και Α.Ο. ΚΑΡΕΑ, θα συναντηθούν σε μία σειρά φιλικών αναμετρήσεων την Τετάρτη 27/9 και την Πέμπτη 28/9, με ώρα έναρξης 19:30, στο κλειστό γυμναστήριο Καρέα «Τάκης Παπαγεωργίου».

Οι φιλικοί αυτοί αγώνες αποτελούν κάθε χρόνο μέρος της προετοιμασίας των ομάδων μας ενόψει των πρωταθλημάτων της Ε.Σ.Κ.Α..

Με την ευκαιρία της έναρξης της νέας αγωνιστικής περιόδου ευχόμαστε σε όλους τους αθλητές μας, τους προπονητές και τα μέλη των συλλόγων μας, μια υγιή και δημιουργική αθλητική χρονιά.

Στις στιγμές του Αθλητικού Βύρωνα είμαστε... ΜΑΖΙ!!!

• Image