Πρόγραμμα Κ.Α.Π.Η. Οκτωβρίου 2017

Κ.Α.Π.Η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
ΤΗΛ.  2107652588

ΤΡΙΤΗ 10 και ώρα 5.30 μ.μ.
Στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Ηλικιωμένων το τμήμα Ανοιχτής Προστασίας  Ηλικιωμένων της Δ/νσης Κοινωνικής Πολιτικής και Υγείας του Δήμου Βύρωνα,  σε συνεργασία με το Επιστημονικό Τμήμα Γηριατρικής Φυσικοθεραπείας του Πανελληνίου Συλλόγου Φυσικοθεραπευτών και με την υποστήριξη των εκπαιδευτικών του Τμήματος Φυσικοθεραπείας του Τ.Ε.Ι. Αθήνας διοργανώνει εκδήλωση με θέμα: « Μεγαλώνοντας με ασφάλεια»

ΤΡΙΤΗ 17
Ημερήσια εκδρομή στην Αγόριανη στον Παρνασσό. Τιμή συμμετοχής 12 ευρώ κατ’ άτομο. Εσείς πληρώνετε 7 ευρώ. Ο Δήμος θα συμμετέχει με 5 ευρώ κατ’ άτομο.
Αναχώρηση: 8.30 π.μ.
Εγγραφές: Τετάρτη 11/10/2017. Στις 8.30 μοιράζονται αριθμοί προτεραιότητας και στις 9.00 αρχίζουν οι εγγραφές. Ελάχιστος αριθμός μελών για το κάθε πούλμαν τα 40 άτομα. Κάθε μέλος έχει δικαίωμα να γράψει τον εαυτό του και άλλα δύο άτομα.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ. Να έχετε μαζί σας το ακριβές αντίτιμο των 7 ευρώ κατ’ άτομο.

ΤΕΤΑΡΤΗ 18
Ομάδα συζήτησης με θέμα «Τρίτη Ηλικία και Συντροφικότητα»με την Κοιν. Λειτουργό του Κ.Α.Π.Η . Ώρα έναρξης 11.30. Η λέσχη αυτή την ημέρα θα κλείσει στις 11.00. Εγγραφές στην Κοινωνική Λειτουργό.

ΠΕΜΠΤΗ 19
Συζήτηση με τον Αντιδήμαρχο Κοινωνικής Πολιτικής και Υγείας
κο Σπυρόπουλο Χρήστο για θέματα του Κ.Α.Π.Η. Ώρα 10:00 π.μ.

ΤΡΙΤΗ 24 Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8:30. Εγγραφές στην Επισκέπτρια Υγείας.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Από Τρίτη 21 Νοεμβρίου εώς και Πέμπτη 23 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί τριήμερη εκδρομή των Κ.Α.Π.Η στο Καρπενήσι. (Παναγία Δαμάστα, Παναγία Προυσιώτισσα ).
Τιμή συμμετοχής: 90 ευρώ το άτομο
Περιλαμβάνει: 2 νύχτες σε ξενοδοχείο 3 αστέρων, 2 πρωινά, αρχηγό-συνοδό, ασφάλεια αστικής και επαγγελματικής ευθύνης.
Δηλώσεις συμμετοχής από 20 Οκτωβρίου εώς και 10 Νοεμβρίου με προκαταβολή 40 ευρώ .
Η εξόφληση θα πρέπει να γίνει μέχρι 15 Νοεμβρίου. (για περισσότερες πληροφορίες να απευθύνεστε στους υπεύθυνους των Κ.Α.Π.Η)

ΚΑΠΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΗΛ. 2107624403

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 Μέτρηση σακχάρου
Ώρα 8.30 π.μ. με 9.00 μ.μ.

ΠΕΜΠΤΗ  12
Συζήτηση με τον Αντιδήμαρχο Κοινωνικής Πολιτικής και Υγείας κ. Σπυρόπουλο Χρήστο για θέματα του Κ.Α.Π.Η. Ώρα 10.00 π.μ.

ΠΕΜΠΤΗ 19  Ημερήσια εκδρομή στην Αγόριανη στον Παρνασσό.
Εγγραφές  Τετάρτη 11 Οκτωβρίου και ώρα 9.00 π.μ.
Αριθμοί προτεραιότητας θα μοιράζονται 8.30 π.μ.
Ώρα αναχώρησης 8.30 π.μ. Ελάχιστος αριθμών μελών για το κάθε πούλμαν τα 40 άτομα.

ΤΕΤΑΡΤΗ 25Μέτρηση σακχάρου
Ώρα 8.30 π.μ. με 9.00 μ.μ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Από Τρίτη 21 Νοεμβρίου έως και Πέμπτη 23 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί τριήμερη εκδρομή των Κ.Α.Π.Η., στο Καρπενήσι Παναγία Δαμάστα, Παναγία Προυσσιώτισα.
Τιμή συμμετοχής 90 ευρώ το άτομο
Περιλαμβάνει: 2 νύχτες σε ξενοδοχείο 3 αστέρων
                         2 πρωινά
                         Αρχηγό
                         Ασφάλεια αστικής και επαγγελματικής ευθύνης
Δηλώσεις συμμετοχής από 20 Οκτωβρίου έως και 10 Νοεμβρίου με προκαταβολή 40 ευρώ.
Η εξόφληση θα πρέπει να γίνει μέχρι 15 Νοεμβρίου.
( Για περισσότερες πληροφορίες να απευθύνεστε στους υπεύθυνους των Κ.Α.Π.Η.).

ΚΑΠΗ ΚΑΡΕΑ
ΤΗΛ. 2107641702

ΤΡΙΤΗ 10
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ.

Ευελπιστούμε στην συμμετοχή σας.

ΠΕΜΠΤΗ 19 Ημερήσια εκδρομή στην Αγόριανη στον Παρνασσό.
Εγγραφές  Τετάρτη 11 Οκτωβρίου και ώρα 9.00 π.μ.
Αριθμοί προτεραιότητας θα μοιράζονται 8.30 π.μ.
Τιμή κατ’ άτομο 12 ευρώ. Εσείς πληρώνετε 7 ευρώ. Ο Δήμος θα συμμετέχει με 5 ευρώ κατ’ άτομο. Απαραίτητη η κάρτα μέλους του Κ.Α.Π.Η. Ελάχιστος αριθμός μελών για κάθε πούλμαν τα 40 άτομα
Ώρα αναχώρησης 8.30 π.μ.

ΠAΡΑΣΚΕΥΗ 20

ΤΡΙΤΗ 31
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Από Τρίτη 21 Νοεμβρίου έως και Πέμπτη 23 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί τριήμερη εκδρομή των Κ.Α.Π.Η., στο Καρπενήσι (Παναγία Δαμάστα, Παναγία Προυσσιώτισα,  Λίμνη Κρεμαστών).
Τιμή συμμετοχής 90 ευρώ το άτομο.
Περιλαμβάνει: 2 νύχτες σε ξενοδοχείο 3 αστέρων
                         2 πρωινά
                         Αρχηγό
                         Ασφάλεια αστικής και επαγγελματικής ευθύνης
Η εξόφληση θα πρέπει να γίνει μέχρι 15 Νοεμβρίου.
( Για περισσότερες πληροφορίες να απευθύνεστε στους υπεύθυνους των Κ.Α.Π.Η.).

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ