Ο Δήμος Βύρωνα συμμετέχει στο «Let’s Do It Greece 2018»
23 Οκτωβρίου 2017

Ο Δήμος Βύρωνα συμμετέχει στο «Let’s Do It Greece 2018»

Ο Δήμος Βύρωνα συμμετέχει στην Πανελλήνια Περιβαλλοντική Εκστρατεία που διοργανώνουν οι εθελοντές του «Lets Do It Greece», οι οποίοι συνεργάζονται με φορείς από όλη την Ελλάδα για τον καθαρισμό σε μια συγκεκριμένη ημερομηνία όλης της Χώρας.

Την Κυριακή 29 Απριλίου 2018, ο Δήμος Βύρωνα και το "Let's Do It Greece" δίνουν το "ραντεβού εθελοντισμού" με σύνθημα «Γίνε η αλλαγή που περιμένεις»!!

«Η ημερομηνία της πανελλήνιας δράσης ανακοινώθηκε μέσα από το κόκκινο λεωφορείο ''CitySightSeeing Hop-On Hop-Off Athens''» όπως διαβάζουμε από τη σελίδα των εθελοντών.

Επισκεφθείτε τη σελίδα των διοργανωτών για να αντλήσετε περισσότερες πληροφορίες.

Εδώ η συμμετοχή του Δήμου μας.

Και το βίντεο της δράσης.

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την Κυριακή 29/4.

*(τα πνευματικά δικαιώματα του οπτικού υλικού που παραθέτουμε ανήκουν στο Let's Do It Greece)

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ