Πληροφορίες για άδεια χρήσης κοινόχρηστου χώρου σε πεζοδρόμιο και άδεια χρήσης σε οδόστρωμα
26 Οκτωβρίου 2017

Η άδεια χρήσης κοινόχρηστου χώρου σε πεζοδρόμιο με κάδο για υλικά οικοδομών εκδίδεται από το Δήμο και το Τμήμα έκδοσης αδειών καταστημάτων, ενώ η άδεια χρήσης σε οδόστρωμα χρειάζεται πρώτα βεβαίωση από την Τροχαία και μετά χορηγείται η άδεια κατάληψης από το Δήμο.

Με επιτυχία, ανθρωπιά και αλληλεγγύη διεξήχθη η φιλανθρωπική εκδήλωση για τα παιδιά με νεοπλασματικές παθήσεις

21 Ιουνίου 2018

Ο Δήμος Βύρωνα στο πλαίσιο των κοινωνικών δράσεων, σε συνεργασία με τα Aθλητικά Σωματεία «Αθηναϊκός», «Α.Ο. Βύρων», «Δόξα Βύρωνος» και έχοντας συνοδοιπόρους τα αθλητικά σωματεία του TAE-KWON-DO την Cobra, τον Α.Ο. Καρέα ,τον Αστέρα Βύρωνα και τα τμήματα χάντμπολ του «Αθηναϊκού» και πυγμαχίας της «Δόξα Βύρωνος» πραγματοποίησε μια εξαιρετική εκδήλωση, αγκαλιάζοντας τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Παιδιών με Νεοπλασματικές Παθήσεις «Η Πίστη» και τον Σύλλογο «ΟΡΑΜΑ ΕΛΠΙΔΑΣ» σε μια Φιλανθρωπική Εκδήλωση Ανθρωπιάς και Αλληλεγγύης μέσα από μια Γιορτή του Αθλητισμού.

• Image