Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την παροχή υπηρεσιών τεχνικού ασφαλείας περιόδου  2017 - 2018
4 Δεκεμβρίου 2017

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την παροχή υπηρεσιών τεχνικού ασφαλείας περιόδου 2017 - 2018

Ο Δήμος μας ενδιαφέρεται να αναθέσει την «παροχή υπηρεσιών τεχνικού ασφαλείας περιόδου 2017 - 2018» βάσει της υπ’ αριθ. 30449/9-11-2017 μελέτης, τεχνικής περιγραφής, ενδεικτικού προϋπολογισμού, όπως αυτή έχει συνταχθεί από το τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού του Δήμου Βύρωνα.

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε σχετική προσφορά ενυπόγραφη και σφραγισμένη για την ανωτέρω υπηρεσία σύμφωνα με την επισυναπτόμενη μελέτη, τεχνική περιγραφή, ενδεικτικό προϋπολογισμό, έως 9/12/2017.

Εφάπαξ ειδικό βοήθημα για την επανασύνδεση με δίκτυο παροχής ηλεκτρικής ενέργειας

27 Απριλίου 2018

Ενημερώνουμε τους δημότες του Δήμου μας ότι σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. ΥΠΕΝ/ΥΠΡΓ/7408/1228/08.02.2018 Κοινή Υπουργική Απόφαση προβλέπεται η χορήγηση εφάπαξ ειδικού βοηθήματος για την επανασύνδεση με δίκτυο παροχής ηλεκτρικής ενέργειας σε καταναλωτές με χαμηλά εισοδήματα οι οποίοι έχουν αποσυνδεθεί από το δίκτυο λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών.

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ