Πρόγραμμα Κ.Α.Π.Η. Φεβρουαρίου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Κ.Α.Π.Η ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ - ΔΗΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΗΛ-FAX 210-7652588

ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. Αποκριάτικο γλέντι.
Στο μουσικό Μεζεδοπωλείο «ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ» με ζωντανή ορχήστρα.
Βρίσκεται κάτω από την αίθουσα του Φιλοπρόοδου Ομίλου Υμηττού στην πλατεία Υμηττού.
Τιμή συμμετοχής 16 ευρώ το άτομο από τα οποία τα 3 ευρώ θα διατεθούν από τον κουμπαρά του Κ.Α.Π.Η. Εσείς πληρώνετε 13 ευρώ.
Το μενού περιλαμβάνει: Σαλάτα, τρία ορεκτικά ανά τέσσερα άτομα, κύριο πιάτο (ποικιλία κρεάτων) ατομικό, φρούτο ανά τέσσερα άτομα, απεριόριστο κρασί και αναψυκτικά.
Ώρα έναρξης της εκδήλωσης 1.00 μ.μ.
Εγγραφές την Πέμπτη 8/2/2018 και ώρα 9 – 12 μ.μ.
(Το ΜΥΣΤΙΚΟ βρίσκεται στην οδό Α. Λεντάκη, Αμισσού και Σμύρνης Πλατεία Υμηττού).

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2/2018
Θα παρακολουθήσουμε την θεατρική παράσταση « Μάλιστα κύριε Ζαμπέτα » στο θέατρο Αλίκη. Μία μουσικοθεατρική παράσταση αφιερωμένη στον μεγάλο  Γιώργο Ζαμπέτα.
Παίζουν: Βίκυ Σταυροπούλου, Τάσος Χαλκιάς κ. άλλοι. Εμφανίζεται οκταμελής ορχήστρα
Αναχώρηση  ώρα 6.00 μ.μ.. Τιμή εισιτηρίου 12 ευρώ συν 3 ευρώ το πούλμαν
Εγγραφές: Τρίτη 13 Φεβρουαρίου.

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ. Εγγραφές στην επισκέπτρια υγείας.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
1. Από την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2018 και μέχρι την Παρασκευή 2 Μαρτίου  θα γίνουν οι ανανεώσεις των καρτών των μελών του Κ.Α.Π.Η.
Ώρες: Aπό 9.00 π.μ. έως και 12.00 μ.μ.
Η ανανέωση της κάρτας είναι υποχρεωτική για να έχετε το δικαίωμα να συμμετέχετε στα προγράμματα του Κ.Α.Π.Η.
Νέες εγγραφές θα γίνονται μόνο τους μήνες Μάρτιο και Σεπτέμβριο κάθε έτους.

2. Από τα μέλη του Κ.Α.Π.Η. θα δημιουργηθεί θεατρική ομάδα σε συνεργασία με το Πολιτιστικό τμήμα του Δήμου μας. Παρακαλούνται όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στην ομάδα να το δηλώσουν στον υπεύθυνο του Κ.Α.Π.Η.

3. Από τη Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής συγκεντρώνονται φάρμακα για το Κοινωνικό Φαρμακείο. Όσοι θέλουν μπορούν να προσφέρουν φάρμακα ή φαρμακευτικό υλικό για τους άπορους και ανασφάλιστους του Δήμου μας.

Κ.Α.Π.Η. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΗΛ. 210 7624403

ΤΡΙΤΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. Αποκριάτικο γλέντι.
Στο μουσικό Μεζεδοπωλείο «ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ» με ζωντανή ορχήστρα.
Τιμή συμμετοχής 16 ευρώ το άτομο από το οποίο τα 3 ευρώ θα διατεθούν από τον κουμπαρά του Κ.Α.Π.Η. Εσείς πληρώνετε 13 ευρώ.
Ώρα έναρξης της εκδήλωσης 1.00 μ.μ.
Εγγραφές από την Δευτέρα 5/2/2018 έως και την Παρασκευή 9/2/2018.

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 - 9.00 π.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2/2018
Θα παρακολουθήσουμε την θεατρική παράσταση « Μάλιστα κύριε Ζαμπέτα » στο θέατρο Αλίκη. Μια μουσικοθεατρική παράσταση αφιερωμένη στον μεγάλο  Γιώργο Ζαμπέτα.
Αναχώρηση: ώρα 6.00 μ.μ.. Τιμή εισιτηρίου 12 ευρώ συν 3 ευρώ το πούλμαν
Εγγραφές: Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1. Από την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2018 και μέχρι την Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2018 θα γίνουν οι ανανεώσεις των καρτών των μελών του Κ.Α.Π.Η.

Κ.Α.Π.Η. ΚΑΡΕΑ

ΤΡΙΤΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. Αποκριάτικο γλέντι.
Εγγραφές από την Δευτέρα 5/2/2018 έως και την Παρασκευή 9/2/2018

ΤΡΙΤΗ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2/2018
Θα παρακολουθήσουμε την θεατρική παράσταση « Μάλιστα κύριε Ζαμπέτα » στο θέατρο Αλίκη. Μια μουσικοθεατρική παράσταση αφιερωμένη στον μεγάλο Γιώργο Ζαμπέτα.
Έναρξη της παράστασης 7.00 μ.μ.
Αναχώρηση από το Κ.Α.Π.Η. ώρα 5.45 μ.μ.. Τιμή εισιτηρίου 12 ευρώ συν 3 ευρώ το πούλμαν
Εγγραφές: Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου.

• Image