Πρόγραμμα Κ.Α.Π.Η. Δήμου Βύρωνα - Απρίλιος 2018

Κ.Α.Π.Η. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΤΗΛ. 2107652588
                                    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ. Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ.
Εγγραφές στην επισκέπτρια υγείας.
ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Πρωινός περίπατος στο Λαύριο με επίσκεψη στο Ορυκτολογικό Μουσείο ( προαιρετικά για όσους επιθυμούν ) με είσοδο 2 ευρώ και μετά στην παραλία Λαυρίου για ουζάκι ή καφέ.
Εγγραφές Πέμπτη, 12 Απριλίου ώρα  9.00 π.μ. Αριθμοί προτεραιότητας θα μοιράζονται 8.30 π.μ Τιμή κατ άτομο 8 ευρώ. Εσείς πληρώνετε 3 ευρώ. Ο Δήμος θα συμμετέχει με  5 ευρώ. Απαραίτητη για την εγγραφή σας η Κάρτα Μέλους. ( Να έχετε το ακριβές αντίτιμο).
Ώρα αναχώρησης 9.00 π.μ. Ελάχιστος αριθμός μελών για το κάθε πούλμαν τα 40 άτομα. Κάθε μέλος έχει δικαίωμα εγγραφής ακόμη δύο ατόμων.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
1) Από Τρίτη 15 Μαίου έως και Παρασκευή 18 Μαίου θα πραγματοποιηθεί η πολυήμερη εκδρομή των Κ.Α.Π.Η., στη Θάσο
Τιμή συμμετοχής 177 ευρώ σε δίκλινο δωμάτιο.
Περιλαμβάνει: 3 νύχτες σε ξενοδοχείο 4 αστέρων
                        Φόρος διαμονής
Δεν περιλαμβάνονται: Ποτά στα δείπνα, είσοδοι στα μουσεία, νυχτερινές διασκεδάσεις.
Δηλώσεις συμμετοχής από Δευτέρα 2 Απριλίου έως και Παρασκευή 20 Απριλίου με προκαταβολή 50 ευρώ.
Η εξόφληση θα πρέπει να γίνει μέχρι Τρίτη 8  Μαΐου αυστηρά

ΚΑΠΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΗΛ. 2107624403
                                    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

ΤΡΙΤΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Πρωινός περίπατος με επίσκεψη στο Ορυκτολογικό μουσείο στο Λαύριο ( προαιρετικά για όσους θέλουν ) με είσοδο 2 ευρώ και μετά στην παραλία  για ουζάκι ή καφέ.
Εγγραφές Πέμπτη, 19/4/2018, ώρα 9.00 π.μ. Αριθμοί προτεραιότητας θα μοιράζονται 8.30 π.μ Τιμή κατ άτομο 8 ευρώ. Εσείς πληρώνετε ευρώ. Ο Δήμος θα συμμετέχει με 5 ευρώ. Απαραίτητη για την εγγραφή σας η Κάρτα Μέλους. ( Να έχετε το ακριβές αντίτιμο).
Ώρα αναχώρησης 9.00 π.μ. Ελάχιστος αριθμός μελών για κάθε πούλμαν τα 40 άτομα.
Κάθε μέλος έχει δικαίωμα εγγραφής ακόμη δύο ατόμων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1) Από Τρίτη 15 Μαίου έως και Παρασκευή 18 Μαίου θα πραγματοποιηθεί η πολυήμερη εκδρομή των Κ.Α.Π.Η., στη Θάσο
Τιμή συμμετοχής 177 ευρώ το άτομο σε δίκλινο δωμάτιο.
Περιλαμβάνει:  3 νύχτες σε ξενοδοχείο 4 αστέρων
                         Φόρος διαμονής
Δηλώσεις συμμετοχής από Δευτέρα 2 Απριλίου έως και Παρασκευή 20 Απριλίου με προκαταβολή 50 ευρώ.
Η εξόφληση θα πρέπει να γίνει μέχρι Τρίτη 8 Μαΐου αυστηρά.

Κ.Α.Π.Η. ΚΑΡΕΑ
ΤΗΛ. 2107641702

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018

ΤΡΙΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Πρωινός περίπατος με επίσκεψη στο Ορυκτολογικό μουσείο στο Λαύριο ( προερετικά  για όσους το επιθυμούν ) με είσοδο 2 ευρώ και μετά στην παραλία  για ουζάκι ή καφέ.
Ώρα αναχώρησης 9.00 π.μ. Ελάχιστος αριθμός μελών για κάθε πούλμαν τα 40 άτομα.
Κάθε μέλος έχει δικαίωμα εγγραφής ακόμη δύο ατόμων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

1) Από Τρίτη 15 Μαίου έως και Παρασκευή 18 Μαίου θα πραγματοποιηθεί η πολυήμερη εκδρομή των Κ.Α.Π.Η., στη Θάσο
Τιμή συμμετοχής 177 ευρώ το άτομο σε δίκλινο δωμάτιο.
Περιλαμβάνει: 3 νύχτες σε ξενοδοχείο 4 αστέρων
                               Αρχηγό και ξεναγό
                               Φόρος διαμονής.
Δηλώσεις συμμετοχής από 2 Απριλίου έως και 20 Απριλίου με προκαταβολή 50 ευρώ.
Η εξόφληση θα πρέπει να γίνει μέχρι Τρίτη 8 Μαΐου αυστηρά.

• Image