Παρουσίαση Βιβλίου υπό την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα
16 Απριλίου 2018

Παρουσίαση Βιβλίου υπό την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα

Οι Εκδόσεις Διόπτρα - Dioptra Publications και τα Βιβλιοπωλεία ΤΟ ΘΕΜΑ έχουν την χαρά να σας προσκαλέσουν στην παρουσίαση για το τελευταίο βιβλίο της τριλογίας της Άννας Γαλανού, Οι Δρόμοι της Καταιγίδας | Εξιλέωση, στην Αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου Βύρωνα (Καραολή και Δημητρίου 36-44).

Η εκδήλωση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα
Τετάρτη 18 Απριλίου 2018, 19:00, ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Για το βιβλίο θα μιλήσουν η νομικός και συγγραφέας Δήμητρα Νούση και η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια Μαρία Σταματέρη.
Αποσπάσματα θα διαβάσει η ηθοποιός Έλενα Τυρέα.
Τραγούδι από την τραγουδοποιό Κατερίνα Ντίνου και πιάνο από τον Ανδρέα Βουδούρη.

Μήνυμα του Δημάρχου Βύρωνα με αφορμή την Ημέρα Φιλελληνισμού και Διεθνούς Αλληλεγγύης

19 Απριλίου 2018

Ο Δήμαρχος Βύρωνα, Γρηγόρης Κατωπόδης, στη σημερινή γιορτή για την Ημέρα του Φιλελληνισμού και της Διεθνούς Αλληλεγγύης που έλαβε χώρα - όπως κάθε χρόνο- στην πλατεία του Αγίου Λαζάρου, απηύθυνε σύντομο χαιρετισμό.

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ