Παρουσίαση Βιβλίου υπό την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα
16 Απριλίου 2018

Παρουσίαση Βιβλίου υπό την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα

Οι Εκδόσεις Διόπτρα - Dioptra Publications και τα Βιβλιοπωλεία ΤΟ ΘΕΜΑ έχουν την χαρά να σας προσκαλέσουν στην παρουσίαση για το τελευταίο βιβλίο της τριλογίας της Άννας Γαλανού, Οι Δρόμοι της Καταιγίδας | Εξιλέωση, στην Αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δημαρχείου Βύρωνα (Καραολή και Δημητρίου 36-44).

Η εκδήλωση πραγματοποιείται υπό την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα
Τετάρτη 18 Απριλίου 2018, 19:00, ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Για το βιβλίο θα μιλήσουν η νομικός και συγγραφέας Δήμητρα Νούση και η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια Μαρία Σταματέρη.
Αποσπάσματα θα διαβάσει η ηθοποιός Έλενα Τυρέα.
Τραγούδι από την τραγουδοποιό Κατερίνα Ντίνου και πιάνο από τον Ανδρέα Βουδούρη.

Παραδόθηκε η Παιδική Χαρά στη Ραιδεστού στους μικρούς φίλους του Δήμου Βύρωνα

20 Ιουλίου 2018

Εγκαίνια με χορούς, τραγούδια και παιχνίδι, πραγματοποιήθηκαν την Πέμπτη 19 Ιουλίου στην Παιδική Χαρά που βρίσκεται επί της οδού Ραιδεστού.

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρόγραμμα θαλασσίων λουτρών για τα μέλη των Κ.Α.Π.Η.

Ολοκληρώθηκε για δεύτερη χρονιά το πρόγραμμα θαλασσίων λουτρών στην πλαζ Βουλιαγμένης για τα μέλη των Κ.Α.Π.Η. Πραγματοποιήθηκαν 15 θαλάσσια λουτρά και συμμετείχαν 95 μέλη.

• Image