Έκθεση Κεραμικής & Χειροτεχνίας στο Σταθοπούλειο την Πέμπτη 14/6 στις 19.30
12 Ιουνίου 2018

Έκθεση Κεραμικής & Χειροτεχνίας στο Σταθοπούλειο την Πέμπτη 14/6 στις 19.30

Το Δ.Σ. του συλλόγου για την προώθηση της παραδοσιακής και σύγχρονης κεραμικής & χειροτεχνίας, σας προσκαλεί στην έκθεση των τμημάτων 2017-2018, που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 14/6 στις 7.30 μ.μ.,στο Σταθοπούλειο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Βύρωνα, στον Καρέα (Ελλήνων Αξιωματικών 45).

-----------------

Το Δ.Σ. του "Συλλόγου για την προώθηση της παραδοσιακής και σύγχρονης κεραμικής & χειροτεχνίας" , θα ήθελε να ευχαριστήσει όλα τα μέλη και τους φίλους του συλλόγου ,εκθέτες και επισκέπτες  ,καθώς και το Δήμο Βύρωνα . Με την βοήθειά και την παρουσία σας , ολοκληρώθηκε με επιτυχία και η φετινή  έκθεση των εργαστηρίων  2017 - 2018 του συλλόγου!

Στιγμές από την εκδήλωση θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

https://youtu.be/IW2Bj9RM0JY  (τα πνευματικά δικαιώματα αλλά και την ευθύνη για το περιεχόμενο του βίντεο ανήκουν στον "Σύλλογο για την προώθηση της παραδοσιακής και σύγχρονης κεραμικής & χειροτεχνίας".

Καλό Καλοκαίρι με υγεία και δημιουργία!

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

• Image