Μια υπέροχη λαϊκή βραδιά με ερμηνεύτρια τη Λένα Κιτσοπούλου απόλαυσαν οι παρευρισκόμενοι στην πλατεία Σμύρνης
6 Ιουλίου 2018

Μια υπέροχη βραδιά με λαϊκά και ρεμπέτικα τραγούδια απόλαυσαν όσοι βρέθηκαν στην πλατεία Σμύρνης (Χρ. Σμύρνης), την Πέμπτη 5 Ιουλίου, από τη Λένα Κιτσοπούλου και τους εξαιρετικούς μουσικούς της.

Η Λένα με τη χαρακτηριστική φωνή της και το θεατρικό της τρόπο, συνοδευόμενη και πλαισιωμένη από τους καταπληκτικούς Γιώργο Πετρούδη στο μπουζούκι και στο τραγούδι, Μπάμπη Παπαδημητρίου στη κιθάρα και στο τραγούδι και τον Δημήτρη Παπαδάμη, ερμήνευσε μοναδικά, τραγούδια.

Στην  εκδήλωση παρευρέθησαν ο Δήμαρχος Βύρωνα Γρηγόρης Κατωπόδης, οι Αντιδήμαρχοι Λεμονιά Κλωνάρη, Χρήστος Σπυρόπουλος  Μιχάλης Καραγιάννης, η Δημοτική Σύμβουλος και Πρόεδρος του Διαδημοτικού Δικτύου Πολιτισμού Ελένη Βασιλοπούλου και ο προϊστάμενος της Διεύθυνσης Πολιτισμού Παιδείας και Αθλητισμού Γιάννης Μοναστηριώτης.

• Image