Φιλοζωική Δράση και Παιδική Παράσταση από τον Δήμο Βύρωνα
11 Ιουλίου 2018

Φιλοζωική Δράση και Παιδική Παράσταση από τον Δήμο Βύρωνα

Ο Δήμος Βύρωνα και το τμήμα Πολιτισμού έχουν τη χαρά  να σας παρουσιάσουν μια βραδιά αφιερωμένη κυρίως στους μικρούς  μας φίλους.

Η εκδήλωση θα ξεκινήσει  την Τετάρτη 18 Ιουλίου 2018 στο προαύλειο χώρο των 6ου-7ου Δημοτικών Σχολείων στις 20.00 με μια φιλοζωική δράση της ομάδας Ζω.Ε.Σ.

Και θα ολοκληρωθεί στις 21.00 με την παιδική παράσταση του Θεάτρου Ελεύθερη  Έκφραση «Το όνομά μου είναι Ειρήνη» ένα αντιπολεμικό έργο για όλους, βασισμένο στην «Ειρήνη» του Αριστοφάνη.

Παραδόθηκε η Παιδική Χαρά στη Ραιδεστού στους μικρούς φίλους του Δήμου Βύρωνα

20 Ιουλίου 2018

Εγκαίνια με χορούς, τραγούδια και παιχνίδι, πραγματοποιήθηκαν την Πέμπτη 19 Ιουλίου στην Παιδική Χαρά που βρίσκεται επί της οδού Ραιδεστού.

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρόγραμμα θαλασσίων λουτρών για τα μέλη των Κ.Α.Π.Η.

Ολοκληρώθηκε για δεύτερη χρονιά το πρόγραμμα θαλασσίων λουτρών στην πλαζ Βουλιαγμένης για τα μέλη των Κ.Α.Π.Η. Πραγματοποιήθηκαν 15 θαλάσσια λουτρά και συμμετείχαν 95 μέλη.

• Image