Κοινωνικό Παντοπωλείο Δήμου Βύρωνα: Διανομή Τροφίμων από «Δομή Παροχής Βασικών Αγαθών»
4 Σεπτεμβρίου 2018

Ενημερώνουμε ότι οι αιτήσεις για το Κοινωνικό Παντοπωλείο ξεκίνησαν τον Μάρτιο και έληξαν τέλη Ιουνίου του 2018 κατόπιν δύο παρατάσεων. Πραγματοποιήθηκε αξιολόγηση των αιτήσεων βάσει κοινωνικο-οικονομικών κριτηρίων και εγκρίθηκε η διανομή τροφίμων σε περίπου 170 ωφελούμενους του Δήμου Βύρωνα για ένα έτος. Οι επόμενες αιτήσεις αναμένεται να ξεκινήσουν το επόμενο έτος με την κατάθεση των νέων φορολογικών δηλώσεων.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνηση μπορείτε να απευθυνθείτε στην κοινωνική λειτουργό της υπηρεσίας μας τις ώρες 10:00-14:00, τηλ. επικοινωνίας: 210-7653054.

• Image