Ο Δήμος Βύρωνα, το Βιβλιοπωλείο ΤΟ ΘΕΜΑ και οι Εκδόσεις ΨΥΧΟΓΙΟΣ σας προσκαλούν στην παρουσίαση του νέου μυθιστορήματος της Φιλομήλας Λαπατά – 14/11, 19:00
8 Νοεμβρίου 2018

Ο Δήμος Βύρωνα, το Βιβλιοπωλείο ΤΟ ΘΕΜΑ(Φιλολάου 62 & Εκφαντίδου, Παγκράτι, τηλ.: 210 7569400) και οι Εκδόσεις ΨΥΧΟΓΙΟΣ σας προσκαλούν στην παρουσίαση του νέου μυθιστορήματος της Φιλομήλας Λαπατά στο Δημαρχείο Βύρωνα, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου (Καραολή & Δημητρίου 32, Βύρωνας).

Την συγγραφέα θα προλογίσει η νομικός-συγγραφέας Δήμητρα Νούση.

Την εκδήλωση θα συντονίσει η φιλόλογος-συγγραφέας Ρούλα Μακρή, ενώ η ίδια θα διαβάσει και αποσπάσματα.

Τετάρτη 14 Νοεμβρίου 2018, Ώρα 19:00
Aίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου (Καραολή & Δημητρίου 32, Βύρωνας).

• Image