Μαζί με την Πρωτοβουλία Πολιτών Βύρωνα για τη Διάσωση του Υμηττού!

Ένα απόγευμα αφιερωμένο στο δικό μας το βουνό, τον Υμηττό, περάσαμε την Κυριακή 8 Ιουνίου, μετά από αίτηση της Πρωτοβουλίας Πολιτών Βύρωνα για τη Διάσωση του Υμηττού και  για δεύτερη χρονιά, καθαρίσαμε και στη συνέχεια συζητήσαμε με εκπροσώπους και δασολόγους του Συνδέσμου Προστασίας και Ανάπτυξης Υμηττού (ΣΠΑΥ), για τα ζητήματα που αφορούν στο βουνό μας. Ο Δήμαρχος Βύρωνα και πρόεδρος του ΣΠΑΥ, Νίκος Χαρδαλιάς, μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου, δημότες και φίλοι, ήταν εκεί. Εκεί θα είμαστε και όλο το καλοκαίρι για την προστασία του Υμηττού!!!

Βοηθάμε τον Γιώργο

23 Ιουνίου 2017

Όσοι θέλετε να συμβάλλετε στην πολυδάπανη θεραπεία του Γιώργου μπορείτε να καταθέσετε στους αριθμούς λογαριασμού στην ALPHA BANK: 812-002101-023330 ή στην ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ: 884/752989-93.

Οι ΑΓΑΜΟΙ ΘΥΤΑΙ στις 22/06 στο φεστιβάλ Στη Σκιά των Βράχων 2017

H καινούρια, συλλεκτική παράσταση του Ιεροκλή Μιχαηλίδη. Άγαμοι Θύται και Σπύρος Παπαδόπουλος σ΄ένα επετειακό υπερθέαμα με 16 ηθοποιούς, τραγουδιστές και μουσικούς σε κείμενα Δήμητρας Παπαδοπούλου Ιεροκλή Μιχαηλίδη & Χρήστου Τολιάδη.

ΝΤΑΝΚΑΝ

ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ