Τελ. Ενημέρωση 5/1: Θερμαινόμενος χώρος στη διάθεση των πολιτών από τον Δήμο Βύρωνα λόγω της επιδείνωσης του καιρού
3 Ιανουαρίου 2019

Λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών που αναμένονται -και για όσο διατηρηθεί ο παγετός- ο Δήμος Βύρωνα θέτει ως θερμαινόμενο χώρο στη διάθεση των πολιτών και σε 24ωρη βάση από την Πέμπτη 3 Ιανουαρίου έως το πρωί (ώρα 07.00 π.μ.) του Σαββάτου 5 Ιανουαρίου*:

Το Πολυδύναμο Κέντρο Πρόνοιας Δήμου Βύρωνα (Καλλιπόλεως 59 & Αγίας Σοφίας), τηλ. 2107624403.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019: Το Πολυδύναμο Κέντρο Πρόνοιας θα λειτουργήσει σήμερα (5/1) τις ώρες 22.00 - 07.00.

Γενικές Οδηγίες από την Περιφέρεια Αττικής και τη Γενική Γραμματεία Πολιτικής Προστασίας του Υπουργείου Εσωτερικών

*(το μέτρο θα παραταθεί εφόσον συνεχισθεί η κακοκαιρία)

• Image