Εορταστικό γεύμα για τους δικαιούχους της Δομής Παροχής Συσσιτίου
19 Απριλίου 2019

Εορταστικό γεύμα για τους δικαιούχους της Δομής Παροχής Συσσιτίου

Η Δομή Παροχής Συσσιτίου του Δήμου Βύρωνα, σε συνεργασία με την ομάδα χορού της Ένωσης Ευρυτανισσών για την αειφόρο ανάπτυξη της Ευρυτανίας, θα συμβάλλουν σε ένα ξεχωριστό εορταστικό γεύμα, το οποίο θα διανεμηθεί σε ωφελούμενους των υπηρεσιών της Δομής.

Το ημερήσιο γεύμα που θα διανεμηθεί στους ωφελούμενους τη Μ. Τετάρτη 24/4 από τα γραφεία μας, Ιθώμης 6 (αγορά Βύρωνα) από 13:00 έως 15:00, θα συνοδευτεί με διάφορα κεράσματα, γλυκά και ποτά δημιουργώντας ένα φιλόξενο περιβάλλον ενόψει των εορτών. Επίσης τα ανήλικα τέκνα των ωφελούμενων θα έχουν τη δυνατότητα να επιλέξουν δωρεάν πασχαλινές λαμπάδες, παιδικά βιβλία και DVD της αρεσκείας τους από το Πασχαλινό Παζάρι που λειτουργεί στα γραφεία μας.

Σας προσκαλούμε να ανταλλάξουμε δώρα και ευχές για ένα χαρούμενο Πάσχα.

Ευελπιστούμε, όλα τα μέλη των νοικοκυριών που επωφελούνται από τις υπηρεσίες της Δομής, να μας τιμήσετε με την παρουσία σας.

Πληροφορίες Επικοινωνίας:
Δ/νση: Ιθώμης 6, Βύρωνα (Κοινωνικές Υπηρεσίες Δομών Παροχής Βασικών Αγαθών: Κοινωνικό  Παντοπωλείο & Παροχής Συσσιτίου)
Τηλέφωνο: 210-7653054
Email: koin.sissitio@dimosbyrona.gr