Πρόσκληση ανάθεσης για την «παροχή υπηρεσιών εναρμόνιση οικογενειακής και επαγγελματικής ζωής για την παροχή υπηρεσιών σε ωφελούμενες γυναίκες για φύλαξη νηπίων και βρεφών, για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022».
1 Οκτωβρίου 2021

Ο Δήμος μας ενδιαφέρεται να αναθέσει την «παροχή υπηρεσιών εναρμόνιση οικογενειακής και επαγγελματικής ζωής για την παροχή υπηρεσιών σε ωφελούμενες γυναίκες για φύλαξη νηπίων και βρεφών, για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022».

Παρακαλούμε όπως υποβάλλετε την προσφορά σας για την ανωτέρω υπηρεσία σε σφραγισμένο φάκελο στο πρωτόκολλο του Δήμου, τις εργάσιμες ημέρες και ώρες, μέχρι την 08/10/2021 και ώρα 14:30.
Πολιτική Προστασία Δήμου Βύρωνα