«ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ,ΦΑΝΕΡΗΣ ΚΑΙ ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ-ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΟΙΗΣΗΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΒΥΡΩΝΑ»
1 Μαρτίου 2022

«Περίληψη διακήρυξης προφορικής φανερής και πλειοδοτικής δημοπρασίας για την ανάδειξη αναδόχου πιστοποιημένηςεταιρείαςγιαυπηρεσίεςπερισυλλογήςκαιεκποίησης εγκαταλελειμμένων οχημάτων στο Δήμο Βύρωνα»
Ο Δήμαρχος Βύρωνα διακηρύσσει, ότι στίς 6 Απριλίου2022, ημέρα Τετάρτηκαι ώρα 12:00 π.μ. στο Δημοτικό κατάστημα του Δήμου Βύρωνα (οδός Καραολή & Δημητρίου αρ. 36 – 44, 1ος όροφος) ενώπιον της αρμόδιας επιτροπής, που έχει καθοριστεί...

Πολιτική Προστασία Δήμου Βύρωνα
Σχέδιο Βιώσιμης Αστικής  Κινητικότητας