ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ, Πέμπτη 23 Ιουνίου - Φεστιβάλ
21 Ιουνίου 2022

ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ, Πέμπτη 23 Ιουνίου - Φεστιβάλ

Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ένας από τους πιο εμπνευσμένους και επιτυχημένους δημιουργούς και ερμηνευτές της γενιάς του ξεκινά την καλοκαιρινή περιοδεία του όπως κάθε χρόνο.

Την Πέμπτη 23 Ιουνίου στο Θέατρο Βράχων Μελίνα Μερκούρη με τραγούδια που έχουν χαραχθεί βαθιά στην ψυχή μας , θα μας γεμίσει με όμορφα συναισθήματα, μοναδικές μελωδίες και καλή διάθεση για να συνεχίσουμε όλοι με σθένος το καλοκαίρι μας!

Για φέτος ,το δίωρο πρόγραμμα που έχει ετοιμάσει μαζί με την ομάδα των εξαιρετικών μουσικών και συνεργατών του, μας ταξιδεύει από τα διαχρονικά «Άγγιγμα Ψυχής» και «Πάρτι»,  μέχρι  τα  απόλυτα αγαπημένα «Δεν Φεύγω» και «Βυθός» και από τα ξεσηκωτικά «Για Σένα», «Χωρίς Αναπνοή» και  «Χέρια Ψηλά» μέχρι το «Όλα ή Τίποτα», «το Καλοκαίρι μου» και το «Κομμένα τα  πρέπει».

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την επίσημη ιστοσελίδα του φεστιβαλ:https://festivalvraxon.gr/show.php?id=76
Πολιτική Προστασία Δήμου Βύρωνα
Σχέδιο Βιώσιμης Αστικής  Κινητικότητας