Εκδήλωση κοπής πίτας Χορωδίας των Κ.Α.Π.Η. Δήμου Βυρωνα
26 Φεβρουαρίου 2024

Εκδήλωση κοπής πίτας Χορωδίας των Κ.Α.Π.Η. Δήμου Βυρωνα

Σε ένα όμορφο οικογενειακό κλίμα έκοψε την πίτα της η ΧΟΡΩΔΙΑ των Κ.Α.Π.Η. Δήμου Βύρωνα στο Κ.Α.Π.Η. Μεταμόρφωσης, κερνώντας τραγούδια Ελλήνων συνθετών απο το ποικίλο ρεπερτόριο της, χαμόγελα και νόστιμα χειροποίητα αιδέσματα και ποτά, προσφορά των μελών της Χορωδίας. Την χορωδια διεύθυνε η δασκάλα της χορωδιας Παναγιώτα Σανγβινάτσου.

Μας τίμησαν με την παρουσία τους ο νέος Δήμαρχος Αλέξης Σωτηρόπουλος και οι Αντιδήμαρχοι Λευτέρης Τριανταφύλλου, Αθανάσιος Οικονόμου, Δημήτρης Καρακώστας, Βασίλης Πέτσας, Μάρω Γκανέτσου, η δημοτική σύμβουλος Ελένη Βιδάλη, ο πρώην Αντιδήμαρχος Δημήτρης Κόκκαλης και φίλοι πολίτες του δήμου Βυρωνα.

Τους ευχαριστουμε ολους απο καρδιάς καθώς επίσης και τα μέλη της χορωδίας Λαμπρινή Σούρδη που πρόσφερε την πίτα  και την Μαρία Πετρόλια - Ματσίνη για τις φωτό που μας χάρισε. Και του χρόνου με υγεία!!
Πολιτική Προστασία Δήμου Βύρωνα
ΕΣΠΑ 2014-2020