Σε εξέλιξη οι χειμερινές εκδηλώσεις του Πνευματικού Κέντρου!

Στο γνώριμο Δημοτικό Κινηματογράφο Νέα Ελβετία, δίνουμε και φέτος το χειμώνα το ραντεβού μας με τον πολιτισμό. Μικρή σκηνή, τραγουδοποιοί, κινηματογράφος, θέατρο αλλά κι άλλες παράλληλες εκδηλώσεις, όλες δωρεάν για το κοινό, ξεκιίνησαν το Σάββατο 16.01.10 με τη μουσική παιδική παράσταση "Ένα σπίτι παραμύθια", των Σταμάτη Κραουνάκη και της Λίνας Νικολακοπούλου. Οι εκδηλώσεις θα διαρκέσουν έως και τη Δευτέρα 29 Μαρτίου 2010 όπου θα γίνει  συναυλία του μουσικού εργαστηρίου του Πμνευματικού Κέντρου του Δήμου Βύρωνα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των εκδηλώσεων στην ιστοσελίδα του Πνευματικού Κέντρου: http://www.culturedb.gr/
Σε έντυπη μορφή, το πρόγραμμα υπάρχει στο Δημαρχείο Βύρωνα, στο Πνευματικό Κέντρο αλλά και στον Δημοτικό Κινηματογράφο Νέα Ελβετία.

Περισσότερες πληροφορίες στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Βύρωνα, Ευαγγελικής Σχολής 26 και Β. Ηπείρου  210.7669340-350
Email: info@culturedb.gr