Έκθεση Βιβλίου 2010

¶νοιξε της πύλες της για το κοινό η Έκθεση Βιβλίου 2010 του Δήμου Βύρωνα, που όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος μας περιμένει όλους μας να περιπλανηθούμε στο μαγικό κόσμο της.

Στα εγκαίνια, που πραγματοποιήθηκαν από το Δήμαρχο του Βύρωνα Νίκο Χαρδαλιά, πλήθος κόσμου απόλαυσε πολύ ενδιαφέρουσες δραστηριότητες που πραγματοποιήθηκαν ιδιαίτερα για τα παιδιά, όπως face painting, διαγωνισμοί και ομαδικά παιχνίδια.

Φέτος, είναι η 7η φορά που πραγματοποιείται η Έκθεση Βιβλίου στη πόλη μας και δίνεται η δυνατότητα στους Βυρωνιώτες και όχι μόνο, να ενημερωθούν για ό,τι καινούριο υπάρχει, αλλά και να επιλέξουν βιβλία κάθε είδους που θα τους κρατήσουν συντροφιά, ιδιαίτερα το φετινό καλοκαίρι.

Η Έκθεση Βιβλίου βρίσκεται στο Πάρκο Καραολή και Δημητρίου και λειτουργεί από τις 18:00 έως τις 22:30 καθημερινά ως και τις 11 Ιουνίου.

Πολιτική Προστασία Δήμου Βύρωνα