Πρόσκληση Δημοτικού Συμβουλίου 30.01.2013 (Πρόγραμμα Δράσης και Τεχνικό Πρόγραμμα)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
προς
τους κ.κ. Δημοτικούς Συμβούλους

Κύριοι Σύμβουλοι,

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στις 30/01/2013, ημέρα Τετάρτη και ώρα 15:00, στην συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 67 του N. 3852/2010 “Αυτοδιοίκηση και Αποκεντρωμένη Διοίκηση-Πρόγραμμα Καλλικράτης” με θέμα ημερήσιας Διάταξης:

·        Έγκριση Ετήσιου Προγράμματος Δράσης και Τεχνικού Προγράμματος Δήμου Βύρωνα για το έτος 2013.

Η Πρόεδρος

Καλλιόπη Αλιφραγκή