Πρόγραμμα ΚΑΠΗ Δήμου Βύρωνα Σεπτεμβρίου 2016

Κ.Α.Π.Η. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΤΗΛ.: 210 7652588

ΤΡΙΤΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30. Εγγραφές στην επισκέπτρια υγείας.

Εγγραφές  Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου και ώρα 9.00 π.μ.
Αριθμοί προτεραιότητας θα μοιράζονται στις 8.30 π.μ.
Τιμή κατ’ άτομο 12 ευρώ. Εσείς πληρώνετε 7 ευρώ. Ο Δήμος θα συμμετέχει με 5 ευρώ κατ’ άτομο. Απαραίτητη η κάρτα μέλους του Κ.Α.Π.Η.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
1. Παρακαλούνται τα μέλη που θα συμμετέχουν στην πολυήμερη εκδρομή να εξοφλήσουν το ποσόν της συμμετοχής τους μέχρι και την Πέμπτη 9 Σεπτεμβρίου από 9 π.μ. έως και 12 μ.μ.

2. Σας ενημερώνουμε επίσης ότι η ομάδα εργαστηρίου θα ξεκινήσει την δράση της τις 14 Σεπτεμβρίου. Για την ομάδα χορωδίας θα ενημερωθείτε από τον υπεύθυνο της χορωδίας.

3. Τον μήνα  Σεπτέμβριο θα ξεκινήσει το πρόγραμμα των κατασκηνώσεων – λουτροθεραπείας. Για τις ακριβείς ημερομηνίες του προγράμματος και τις προϋποθέσεις  να απευθύνεστε στους υπευθύνους των Κ.Α.Π.Η.

ΚΑΠΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΗΛ.: 2107624403

ΠΕΜΠΤΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016
Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30

Εγγραφές  Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου και ώρα 9.00 π.μ.
Αριθμοί προτεραιότητας θα μοιράζονται 8.30 π.μ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
1. Παρακαλούνται τα μέλη που θα συμμετέχουν στην πολυήμερη εκδρομή να εξοφλήσουν το ποσόν της συμμετοχής τους μέχρι και την Δευτέρα 12  Σεπτεμβρίου 2016.

2. Σας ενημερώνουμε επίσης ότι η ομάδα εργαστηρίου θα ξεκινήσει την δράση της τον μήνα Σεπτέμβριο. Για την ακριβή ημέρα και ώρα θα ενημερωθείτε από τον εργοθεραπευτή κ. Κουτεντάκη. Για την ομάδα χορωδίας θα ενημερωθείτε από τον υπεύθυνο της χορωδίας.

3. Τον μήνα  Σεπτέμβριο θα ξεκινήσει το πρόγραμμα των κατασκηνώσεων – λουτροθεραπείας. Για τις ακριβείς ημερομηνίες του προγράμματος και τις προϋποθέσεις  να απευθύνεστε στου υπευθύνους των Κ.Α.Π.Η.

ΚΑΠΗ ΚΑΡΕΑ
ΤΗΛ.: 2107641702

ΤΡΙΤΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016
Μέτρηση σακχάρου
Ώρα 8.30 π.μ.

Εγγραφές  Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου και ώρα 9.00 π.μ.
Αριθμοί προτεραιότητας θα μοιράζονται 8.30 π.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016
Μέτρηση σακχάρου
Ώρα 8.30 π.μ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
1. Παρακαλούνται τα μέλη που θα συμμετέχουν στην πολυήμερη εκδρομή να εξοφλήσουν το ποσόν της συμμετοχής τους μέχρι και την Παρασκευή 9 Σεπτεμβρίου.