ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΣΚΩΝ ΜΝΗΜΟΣΥΝΩΝ ΣΤΗΝ « Δ.Ε.Α.Δ.Β. ΑΕ» (ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΝοΚΥΛ/01/2017)
20 Ιουλίου 2017

CPV: 15812200 – 5 γλυκά

Η Δημοτική Επιχείρηση Ανάπτυξης Δήμου Βύρωνα Α.Ε. ΟΤΑ (Δ.Ε.Α.Δ.Β. Α.Ε.) για τις ανάγκες του κυλικείου της ανακοινώνει ότι προτίθεται να προβεί στην προμήθεια  δίσκων  μνημόσυνων, κέικ και τσουρεκάκια για τις ανάγκες του κυλικείου της με την διαδικασία της απευθείας ανάθεσης του άρθρου 118 του ν. 4412/2016 . Κριτήριο ανάθεσης είναι η χαμηλότερη τιμή  πλέον ΦΠΑ για όλα τα είδη σε συνδυασμό και με την προσφερόμενη ποιότητα.

Πολιτική Προστασία Δήμου Βύρωνα