Ωράριο Δημοτικής Συγκοινωνίας
4 Οκτωβρίου 2017

Ωράριο Δημοτικής Συγκοινωνίας

Αγαπητοί επιβάτες σας ενημερώνουμε ότι τα δρομολόγια της Δημοτικής Συγκοινωνίας έχουν ως εξής:

Από Δευτέρα έως Παρασκευή ανά μισή ώρα

Από την Αφετηρία (Καρέας) 7.30 - 19.00 (δεν πραγματοποιείται το δρομολόγιο των 18.30)

Το Σάββατο ανά μισή ώρα

Από την Αφετηρία (Καρέας) 8.00 - 13.00 (δεν πραγματοποιείται το δρομολόγιο των 11.00)

Δράση του Κοινωνικού Φαρμακείου σε συνεργασία με το Σ.Ο.Ψ.Υ. για την ημέρα ψυχικής υγείας

16 Οκτωβρίου 2019

Την Παρασκευή 11/10/2019 πραγματοποιηθήκε στις 18:00 η ώρα έκθεση έργων τέχνης με θέμα: “Όταν η ψυχική ασθένεια επηρεάζει την τέχνη” στην Πλατεία Τσιρακοπούλου του Δήμου Βύρωνα ενώ στη συνέχεια στις 19:00 η ώρα ακολούθησε ομιλία στον χώρο του Κ.Α.Π.Η. Μεταμόρφωσης, Καλλιπόλεως 59 και Αγ. Σοφίας, σχετικά με τις πρώτες βοήθειες ψυχικής υγείας, τις ψυχικές ασθένειες, τα συμπτώματα, την αντιμετώπισή τους και τους φορείς που μπορεί κάποιος να απευθυνθεί.