Προκήρυξη ανάθεσης για τις Υπηρεσίες συμβούλου τεχνικής υποστήριξης για την παροχή υπηρεσιών ωρίμανσης, υποστήριξης και παρακολούθησης της δράσης «Εναρμόνιση οικογενειακής και επαγγελματικής ζωής».
1 Μαρτίου 2018

Ο Δήμος μας ενδιαφέρεται να αναθέσει τις Υπηρεσίες συμβούλου τεχνικής υποστήριξης για την παροχή υπηρεσιών ωρίμανσης, υποστήριξης και παρακολούθησης της δράσης «Εναρμόνιση οικογενειακής και επαγγελματικής ζωής».

Παρακαλούμε να μας αποστείλετε σχετική προσφορά για την ανωτέρω υπηρεσία σε κλειστό και σφραγισμένο φάκελο μέχρι την 7/3/2018.