Προγράμματα του Ioυνίου των Κ.Α.Π.Η.
6 Ιουνίου 2018

Προγράμματα του Ioυνίου των Κ.Α.Π.Η.

Κ.Α.Π.Η. ΚΑΡΕΑ

ΤΗΛ. 2107641702

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ IOYNΙΟΥ2018

ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ. Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ. Έναρξη των θαλασσίων λουτρών. Αφορά τα μέλη που θα δηλώσουν συμμετοχή. Ώρα αναχώρησης 9.15 από το Κ.Α.Π.Η. Επιστροφή 13.00.  Η είσοδος στην πλαζ της Βουλιαγμένης κοστίζει 3.00 ευρώ τα οποία θα προκαταβάλλονται για όλα τα μπάνια ( 10 ) με την εγγραφή. Κάθε μέλος που θα συμμετέχει θα κάνει 10 θαλάσσια μπάνια. Ο αριθμός  αυτός μπορεί να αυξηθεί ανάλογα με την συμμετοχή. Περιλαμβάνει ομπρέλα και ξαπλώστρα. Η μετακίνηση θα είναι δωρεάν από τον προυπολογισμό του Δήμου.

ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΤΟΥ Κ.Α.Π.Η.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Κ.Α.Π.Η. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΤΗΛ. 2107652588

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΟΥΝΙΟΥ- 2018

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ. Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30.
Εγγραφές στην Επισκέπτρια Υγείας.

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ. Έναρξη των θαλασσίων λουτρών. Αφορά τα μέλη που θα δηλώσουν συμμετοχή. Ώρα αναχώρησης 9.00 από τη Βουτζά. Επιστροφή 13.00.  Η είσοδος στην πλαζ της Βουλιαγμένης κοστίζει 3.00 ευρώ τα οποία θα προκαταβάλλονται για όλα τα μπάνια ( 10 ) με την εγγραφή. Κάθε μέλος που θα συμμετέχει θα κάνει 10 θαλάσσια μπάνια. Ο αριθμός  αυτός μπορεί να αυξηθεί ανάλογα με την συμμετοχή. Περιλαμβάνει ομπρέλα και ξαπλώστρα. Η μετακίνηση θα είναι δωρεάν από τον προυπολογισμό του Δήμου.

Κ.Α.Π.Η. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΗΛ. 2107624403

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ IOYNΙΟΥ 2018

ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ. Μέτρηση σακχάρου. Ώρα 8.30 π.μ. έως 9.00 π.μ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ. Έναρξη των θαλασσίων λουτρών. Αφορά τα μέλη που θα δηλώσουν συμμετοχή. Ώρα αναχώρησης 9.00 π.μ. από το Κ.Α.Π.Η. Επιστροφή 13.00 μ.μ. Η είσοδος στην πλαζ της Βουλιαγμένης κοστίζει 3.00 ευρώ τα οποία θα προκαταβάλλονται για όλα τα μπάνια (10) με την εγγραφή. Κάθε μέλος που θα συμμετέχει θα κάνει 10 θαλάσσια μπάνια. Ο αριθμός  αυτός μπορεί να αυξηθεί ανάλογα με την συμμετοχή. Περιλαμβάνει ομπρέλα και ξαπλώστρα. Η μετακίνηση θα είναι δωρεάν από τον προυπολογισμό του Δήμου.