Εγγραφές Βρεφών και Νηπίων 2018 στους Παιδικούς Σταθμούς
31 Αυγούστου 2018

Εγγραφές Βρεφών και Νηπίων 2018 στους Παιδικούς Σταθμούς

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ 2018

Σας ανακοινώνουμε τα οριστικά αποτελέσματα των νέων εγγραφών βρεφών και νηπίων που θα φιλοξενηθούν στους Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Βύρωνα για το σχολικό έτος 2018-2019.
Οι εγγραφόμενοι στους Σταθμούς μας θα πρέπει να επικοινωνήσουν άμεσα, τηλεφωνικά, οι ίδιοι, με τον Σταθμό που έχει γίνει η εγγραφή, πριν ξεκινήσει η φοίτηση του παιδιού τους, για να ενημερωθούν για τη διαδικασία της προσαρμογής του.

Σε περίπτωση που θα υπάρξουν διαγραφές, οι κενές θέσεις θα συμπληρωθούν από τον πίνακα μοριοδότησης των αιτήσεων, σύμφωνα με τα οριζόμενα στην υπ’ αριθμ. 9033/30-4-2018 ανακοίνωσή μας.

Η Αντιδήμαρχος

Κλωνάρη Λεμονιά

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΒΡΕΦΙΚΩΝ-ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ

Ταχ. Δ/νση: Φλέμινγκ 71
Τ.Κ.: 16233 Βύρωνας
Τηλ.: 210-7608460-4
e-mail: paidikoistathmoidbyrona@gmail.com

Πρόταση επί του Πλαισίου Συνεργασίας μεταξύ των Δημοτικών Παρατάξεων του Δήμου Βύρωνα

Ο Δήμαρχος Βύρωνα, μετά το πέρας των Αυτοδιοικητικών Εκλογών, προτείνει πλαίσιο συνεργασίας και καλεί όλες τις παρατάξεις της πόλης σε διαβούλευση για το μέλλον της πόλης και τις προοπτικές ανάπτυξής της.