Πρόσκληση Σύγκλησης 31ης Συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής την 6η Σεπτεμβρίου 2018,  Ημέρα Πέμπτη Και Ώρα 09:00΄ στο Δημοτικό  Κατάστημα
3 Σεπτεμβρίου 2018

Πρόσκληση Σύγκλησης 31ης Συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής την 6η Σεπτεμβρίου 2018, Ημέρα Πέμπτη Και Ώρα 09:00΄ στο Δημοτικό Κατάστημα

για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο

Δράση του Κοινωνικού Φαρμακείου σε συνεργασία με το Σ.Ο.Ψ.Υ. για την ημέρα ψυχικής υγείας

16 Οκτωβρίου 2019

Την Παρασκευή 11/10/2019 πραγματοποιηθήκε στις 18:00 η ώρα έκθεση έργων τέχνης με θέμα: “Όταν η ψυχική ασθένεια επηρεάζει την τέχνη” στην Πλατεία Τσιρακοπούλου του Δήμου Βύρωνα ενώ στη συνέχεια στις 19:00 η ώρα ακολούθησε ομιλία στον χώρο του Κ.Α.Π.Η. Μεταμόρφωσης, Καλλιπόλεως 59 και Αγ. Σοφίας, σχετικά με τις πρώτες βοήθειες ψυχικής υγείας, τις ψυχικές ασθένειες, τα συμπτώματα, την αντιμετώπισή τους και τους φορείς που μπορεί κάποιος να απευθυνθεί.