Εγκαίνια του 4ου Δημοτικού Σχολείου την Παρασκευή 23/11/2018 και ώρα 11.30 π.μ.
19 Νοεμβρίου 2018

Εγκαίνια του 4ου Δημοτικού Σχολείου την Παρασκευή 23/11/2018 και ώρα 11.30 π.μ.

Τα εγκαίνια του 4ου Δημοτικού σχολείου Βύρωνα θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 11.30 π.μ.

To σχολείο στεγάζεται στην Οδό Ελλήνων Αξιωματικών 8, επί της Λεωφόρου Κατεχάκη, σε κτήριο που παραχωρήθηκε από την Εκκλησία και ανακατασκευάστηκε από τον Δήμο Βύρωνα, με χρηματοδότηση του Υπουργείου Εσωτερικών.

Ακολουθεί πρόσκληση προς τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του 4ου Δημοτικού Σχολείου:

Ο Δήμαρχος Βύρωνα Γρηγόρης Κατωπόδης και τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου, σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας τα εγκαίνια του 4ου Δημοτικού Σχολείου, που θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 11:30 στο κτήριο που στεγάζεται επί της οδού Ελλήνων Αξιωματικών 8. Για όσους γονείς επιθυμούν να παρευρεθούν και δεν υπάρχει δυνατότητα μετακίνησης, σας ενημερώνουμε ότι, θα διατεθεί λεωφορείο της Δημοτικής Συγκοινωνίας χωρητικότητας είκοσι (20) ατόμων, που θα αναχωρήσει από την πλατεία Εθνικής Αντίστασης (Ταπητουργείο) στις 11:00 με επιστροφή στις 12:45.
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 213-2008691 (θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας)