Πώς να κάνετε δωρεά στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας
29 Μαϊου 2019

Πώς να κάνετε δωρεά στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας

Με ένα πολύ απλό τρόπο, μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας, έχουν πλέον τη δυνατότητα να προσφέρουν δωρεές στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Βύρωνα όσοι το επιθυμούν.

Κάντε ένα κλικ στο σύνδεσμο http://www.yourmarket.gr. Επιλέξτε ένα από τα έτοιμα «πακέτα τροφίμων» που αντιστοιχούν σε 5, 10, 20, 50, 100 ευρώ και πραγματοποιήστε τη δωρεά σας προς το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Βύρωνα.

Η Δομή του Κοινωνικού Παντοπωλείου συμβάλλει στη στήριξη των οικονομικά αδύναμων συμπολιτών που ζουν στον Δήμο μας παρέχοντας σε σταθερή μηνιαία βάση δωρεάν τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης σε 250 οικογένειες.

Απευθυνόμαστε σε όλους και όλες να συμμετέχετε κι εσείς με όποιο τρόπο μπορείτε στη μεγάλη αυτή προσπάθεια, καθώς η ευγενική αρωγή σας κρίνεται ζωτικής σημασίας για την επίτευξη του κοινωνικού αυτού έργου.

Πληροφορίες Επικοινωνίας:

Δ/νση: Ιθώμης 6, Βύρωνα