Το Κολυμβητήριο Δήμου Βύρωνα κλείνει προσωρινά λόγω εκτάκτων εργασιών
28 Ιουνίου 2019

Το Κολυμβητήριο Δήμου Βύρωνα κλείνει προσωρινά λόγω εκτάκτων εργασιών

Κλειστό θα παραμείνει το Δημοτικό Κολυμβητήριο «Χρήστος Ταμπαξής» από τη Δευτέρα 1 Ιουλίου, λόγω εκτάκτων εργασιών αποκατάστασης των Κεντρικών Ψυκτικών Μονάδων.

Η προσωρινή διακοπή λειτουργίας του κολυμβητηρίου κρίνεται απαραίτητη ώστε να πραγματοποιηθούν οι αναγκαίες τεχνικές παρεμβάσεις και να αποκατασταθεί πλήρως η βλάβη.

Σκοπός μας είναι να διασφαλίσουμε την εύρυθμη λειτουργία του κολυμβητηρίου ώστε πολύ σύντομα να είναι στη διάθεση των χιλιάδων μελών του.

Οι συνδρομές του Ιουλίου μετατίθενται για τον μήνα Σεπτέμβριο (τον Αύγουστο το Κολυμβητήριο είναι κλειστό κάθε χρόνο).

Σε περίπτωση που μέλος του Δημοτικού Κολυμβητηρίου δεν επιθυμεί να συνεχίσει να κάνει χρήση της κολυμβητικής δεξαμενής θα του επιστραφεί το σχετικό αντίτιμο.

Ζητούμε συγγνώμη για την προσωρινή αναστάτωση.