ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ 2019
30 Αυγούστου 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ 2019

Σας ανακοινώνουμε τα αποτελέσματα των νέων εγγραφών βρεφών και νηπίων που θα φιλοξενηθούν στους Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Βύρωνα για το σχολικό έτος 2019-2020.

Οι εγγραφόμενοι στους Σταθμούς μας θα πρέπει να επικοινωνήσουν άμεσα, τηλεφωνικά, οι ίδιοι, με τον Σταθμό που έχει γίνει η εγγραφή, από τις 2-9-2019, πριν ξεκινήσει η φοίτηση του παιδιού τους, για να ενημερωθούν για τη διαδικασία της προσαρμογής του.

Σε περίπτωση που θα υπάρξουν διαγραφές, οι κενές θέσεις θα συμπληρωθούν από τον πίνακα μοριοδότησης των αιτήσεων, σύμφωνα με τα οριζόμενα στην υπ’ αριθμ. 10677/19-4-2019 ανακοίνωσή μας.

Πληροφορίες για τις επανεγγραφές δίνονται από τα γραφεία μας, Φλέμινγκ 71 και στο τηλέφωνο 210 7608464.