Ο Δήμος Βύρωνα βραβεύει τους επιτυχόντες στα ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα
5 Σεπτεμβρίου 2019

Ο Δήμαρχος Βύρωνα Γρηγόρης Κατωπόδης και το Δημοτικό Συμβούλιο τιμούν τους επιτυχόντες στα ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα της πατρίδας μας, το Σάββατο 14/9/2019 και ώρα 19:00, σε εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στο  Θέατρο Βράχων «Άννα Συνοδινού».

Μετά την εκδήλωση οι επιτυχόντες θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν, με τιμητική πρόσκληση, τη Συναυλία των «Πυξ Λαξ» στο Θέατρο Βράχων «Μελίνα Μερκούρη».

Ακολουθεί η πρόσκληση του Δημάρχου Βύρωνα Γρηγόρη Κατωπόδη

"Με μεγάλη χαρά σας προσκαλώ να τιμήσετε με την παρουσία σας, την Τελετή Βράβευσης των εισακτέων σε Α.Ε.Ι. και Τ.Ε.Ι. των Πανελλαδικών εξετάσεων 2019.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου στο Θέατρο Βράχων «Άννα Συνοδινού» στις 7 το απόγευμα.

Μετά την εκδήλωση, οι επιτυχόντες θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν, δωρεάν, με τιμητική πρόσκληση, τη Συναυλία των «Πυξ Λαξ» στο Θέατρο Βράχων «Μελίνα Μερκούρη».

Ο Δήμος μας για μία ακόμη φορά πράττει το αυτονόητο, στηρίζοντας τη νέα γενιά, επενδύοντας στο μέλλον!"