Α.Ο. Βύρων - Ολυμπιακός: Ποδοσφαιρικός αγώνας παλαίμαχων για την κοινωνική αλληλεγγύη υπό την αιγίδα του Δήμου Βύρωνα

Την Δευτέρα 4 Νοεμβρίου, στις 16:30,  στο γήπεδο  "Δημήτρης Νικολαΐδης" οι παλαίμαχοι του Α.Ο.Βύρωνα αντιμετωπίζουν τους παλαίμαχους του Ολυμπιακού σε ένα φιλικό παιχνίδι ανθρωπιάς και αλληλεγγύης.

Σκοπός του ποδοσφαιρικού αγώνα είναι η συγκέντρωση τροφίμων για την ενίσχυση των Κοινωνικών Δομών του Δήμου μας (Κοινωνικό Παντοπωλείο & Παροχή Συσσιτίου).

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να φέρουν τρόφιμα μακράς διάρκειας, όπως: ελαιόλαδο, κριθαράκι, ρύζι, φασόλια, αλεύρι, γάλα εβαπορέ και  ντοματοχυμό.