Ξαναρχίζουν τα προγράμματα του Κολυμβητηρίου του Δήμου Βύρωνα - Επανεγγραφές από 7.1.2020 - Νέες εγγραφές από 9.1.2020

Επανεγγραφές (για μέλη) – Εγγραφές νέων μελών

Σας ενημερώνουμε ότι οι επανεγγραφές για τα μέλη του Δημοτικού κολυμβητηρίου για την περίοδο 2019 – 2020 θα ξεκινήσουν την Τρίτη 07/01/2020 και οι εγγραφές για τα νέα μέλη την Πέμπτη 09/01/2020.
Όλα τα προγράμματα θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 15/01/2020.

ΠΡΟΣΟΧΗ

Οι αιτήσεις θα γίνονται ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την ηλεκτρονική επανεγγραφή (για τα μέλη) στα προγράμματα
είναι να υπάρχει ο ΑΜΚΑ του μέλους στα αρχεία του Δημοτικού Κολυμβητηρίου.
Όσα μέλη δεν έχουν προσκομίσει τον ΑΜΚΑ τους,
παρακαλούμε πολύ να επικοινωνήσουν άμεσα με τη γραμματεία.

Παρακαλούμε πολύ διαβάστε προσεκτικά τις οδηγίες εγγραφής στην ηλεκτρονική πλατφόρμα αιτήσεων.
Η εγγραφή σας θα θεωρηθεί ολοκληρωμένη όταν θα έχετε επιλέξει και πρόγραμμα.

Μετά την ολοκλήρωση της ηλεκτρονικής εγγραφής σας θα πρέπει να προσκομίσετε εντός 5 εργάσιμων ημερών τις γνήσιες ιατρικές βεβαιώσεις, καθώς και την πληρωμή σας για την κατοχύρωση της θέσης σας. Σε αντίθετη περίπτωση η αίτηση σας θα απορρίπτεται.