Για την κατάρτιση καταλόγων ενδιαφερομένων ανά κατηγορίες έργων, μελετών/παροχής τεχνικών και λοιπών συναφών επιστημονικών υπηρεσιών, έτους 2020, (βάσει της παρ.5 του Άρθρου 118 του Ν.4412/2016)
4 Φεβρουαρίου 2020

Ο Δήμος Βύρωνα, προκειμένου να προχωρήσει για το έτος 2020 στην κατάρτιση καταλόγων ενδιαφερομένων ανά κατηγορίες έργων, μελετών/παροχής τεχνικών και λοιπών συναφών επιστημονικών υπηρεσιών, για τη συμμετοχή στη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης των αντίστοιχων δημοσίων συμβάσεων μέσω της διενέργειας δημόσιας ηλεκτρονικής κλήρωσης όπως ειδικότερα καθορίζεται στις παραγράφους 5 & 6 του άρθρου 118 του Ν.4412/2016,

Καλεί

τους οικονομικούς φορείς, που ενδιαφέρονται να εγγραφούν στους καταλόγους του, σε μία ή περισσότερες από τις παρακάτω κατηγορίες έργων, μελετών/παροχής τεχνικών και λοιπών συναφών επιστημονικών υπηρεσιών: