Κλειστό έως 27 Μαρτίου το κυλικείο του Κοιμητηρίου Δ. Βύρωνα δεν θα προσφέρει σέρβις τελετών

Σύμφωνα την απόφαση της Επιτροπής Εμπειρογνωμόνων του Υπουργείου Υγείας για τον νέο κορονοϊό, με την οποία αποφασίστηκε, μεταξύ άλλων, η αναστολή της λειτουργίας για 14 μέρες σε καφετέριες, καφενεία, μπαρ, κυλικεία και επιχειρήσεις εστίασης θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι:  το κυλικείο του Κοιμητηρίου Δ. Βύρωνα θα παραμείνει κλειστό για το κοινό και δεν θα προσφέρει σέρβις τελετών (καφέ κηδείας και μνημόσυνων) από το Σάββατο 14 Μαρτίου έως και Παρασκευή 27 Μαρτίου.

Για το ωράριο τέλεσης μνημόσυνων στην εκκλησία και σχετικές πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά από τις 09:00 πμ έως 12:00 μμ στο τηλεφωνικό αριθμό 2107641774 (επιλογή 2).

Οι υπόλοιπες υπηρεσίες της Δημοτικής Επιχείρησης Δήμου Βύρωνα (ανθοπωλείο, κατασκευή μνημείων, άναμμα καντηλιών, καθαρισμός μνημείων και πότισμα λουλουδιών) συνεχίζονται κανονικά.

Τηλέφωνα επικοινωνίας 210-7641774