Επαναλειτουργία των Καλλιτεχνικών Εργαστηρίων του Δήμου Βύρωνα
21 Μαϊου 2020

Επαναλειτουργία των Καλλιτεχνικών Εργαστηρίων του Δήμου Βύρωνα

Τα Καλλιτεχνικά Εργαστήρια του Δήμου μας (τμήματα Ζωγραφικής, Θεάτρου και Μουσικής) θα επαναλειτουργήσουν (βάσει του Φ.Ε.Κ 1867/τεύχος Β’ 16-5-2020) από τη Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020 έως και την Παρασκευή 17 Ιουλίου2020.

Τα τμήματα Ζωγραφικής και Θεάτρου αφορούν σε ενήλικες μαθητές, ενώ το τμήμα Μουσικής –πιάνου αφορά σε μαθητές από 11 ετών και άνω.

Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλέφωνα 210 7609340 και 210 7609350. O προγραμματισμός των μαθημάτων θα γίνει κατόπιν τηλεφωνικής συνεννόησης με τον αντίστοιχο καθηγητή.

Η επαναλειτουργία των Καλλιτεχνικών Εργαστηρίων αφορά στα ήδη εγγεγραμμένα μέλη τους και θα πραγματοποιείται με την τήρηση όλων των προβλεπόμενων μέτρων   προστασίας από τον κορονοϊό.