Σήμερα η συναυλία αφιέρωμα στον Νίκο Παπάζογλου στο πλαίσιο των χειμερινών πολιτιστικών εκδηλώσεων στο Βύρωνα

Mε τη συναυλία αφιέρωμα στον τραγουδοποιό Νίκο Παπάζογλου συνεχίζονται σήμερα οι χειμερινές πολιτιστικές εκδηλώσεις του Πνευματικού Κέντρου του Δήμου Βύρωνα, υπό τον τίτλο «Στους χάρτες των ονείρων σου».

Η αυλαία των χειμερινών πολιτιστικών εκδηλώσεων πέφτει με την παράσταση «¶μλετ Β’» του Σαμ Μπόμπρικ από το Θεατρικό Εργαστήρι του Δήμου Βύρωνα, στις 26 και 27 Μαρτίου.

Οι εκδηλώσεις πραγματοποιούνται στο Δημοτικό Κινηματογράφο «Νέα Ελβετία» (Νέας Ελβετίας 34 & Σεβαστείας) και ξεκινούν στις 8 μ.μ., ενώ η είσοδος για το κοινό είναι ελεύθερη.

Για περισσότερες πληροφορίες κάντε κλικ εδώ.